Özellikler

Hiç bir kod bilginiz olmadan dakikalar içinde web sitenizi açın!

Onlarca Tema

Otematik ekosistemi içerisinde bulunan onlarca tema ile tek tıkla sitenizin arayüzünü değiştirebilirsiniz. Tamamı mobil cihazlara uyumlu (responsive) olan temalardan dilediğinizi seçin ve kullanın. Ayrıca temanızın renklerini ve yerleşim ayarlarını kişiselleştirebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu İçerik Yönetim Sistemi

Herkesin rahat ve kolayca kullanabileceği içerik yönetim sistemimiz ile sitenizin kontrolü tamamen sizde! Üstelik herhangi bir sınırlama yok. Dilediğiniz kadar ekleyin, düzenleyin ya da silin. Kafanıza takılan her türlü sorununuzu yine içerik yönetim sistemimiz içerisinde yer alan Destek Talepleri kısmından bizlere iletebilirsiniz. Anında cevap vermek için hazır bekliyor olacağız.

Herşey Sizin İçin Düşünüldü

Web siteleri ve içerik yönetim sistemimizde herşeyi sizler için düşündük. Sizin için gerekli ne kadar bölüm ve modül varsa hepsini sizin hizmetinize sunduk. Ne bir eksik, belki biraz fazla. Kullanmadığınız bölümleri pasifleştirebilir, kullanmak istediğiniz zaman da tek tıkla aktifleştirebilirsiniz.

Otematik Mail Sistemi

AWS AYLIK WEB SİTE ile hedef kitlenizin karşısına daha kurumsal bir kimlikle çıkın. isminiz@firmaadi.com şeklinde alabileceğiniz e-posta adresleri ile hızlı, güvenli ve koruma altında bir mail deneyimine hazır olun. Spamlar, hack mailler ve diğer tehlikeler sizden uzak olsun. İstediğiniz zaman yeni bir mail ekleyin, düzenleyin ya da silin. Tüm kontroller sizde!

Arama Motorlarına Uyumlu Siteler

Siteniz sadece görsel olarak sizi temsil etmekle kalmaz. Ayrıca arama motorlarında da başarıyı yakalamak için programlanmıştır. Başta google olmak üzere tüm arama motorlarının hoşuna gidecek teknolojiler ile donatılan Otematik siteleri ile arama motorlarında başarı pek de uzak değil.

Ömür Boyu Teknik Destek Garantisi

Otematik'i satın aldığınız andan itibaren web sitenizle ilgili oluşabilecek her türlü sorun ya da problemde siteniz yayın hayatına devam ettiği sürece ücretsiz destek alacaksınız. Web sitemizde ve içerik yönetim sistemimizde bulunan Canlı Destek bölümümüzden, içerik yönetim sisteminizde bulunan Destek Talepleri bölümünden ve iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Sağlam, Güvenli ve Kontrolümüz Altında

Web siteniz yayın hayatı boyunca AWS AYLIK WEB SİTE koruması altında olacak. Her türlü saldırı ya da saldırı girişimi önceden düşünülerek önlemler alınmış ve veri güvenliğiniz arttırılmıştır. Tüm bunlara rağmen  herhangi bir saldırı sonrasında  verilerinizin kaybolması tehlikesine karşı verilerinizi sürekli yedekliyoruz.

Gelişmeye ve Geliştirmeye Devam Edeceğiz

Aws, sistem olarak hazır ve kusursuz. Ancak gelişen teknolojiye ayak uydurmamız gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden sistemi sizin için daha işlevsel ve daha kusuzsuz bir hale getirebilmek için çalışmalarımız devam edecek. Eğer AWS AYLIK WEB SİTE sistemi içerisinde olması gerektiğini düşündüğünüz bir modül, özellik ya da herhangi bir şey varsa bunu bize bildirerek daha hızlı farketmemize katkıda bulunabilirsiniz. Bu gibi önerilerinize ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkür ederiz.

 

AWS AYLIK WEB SİTE - Aylık Ödemeli Veb Sitesi Tasarımı

Müşteri Danışma Hattımız
kredi kartları