AWS Nedir?

AWS, dakikalar içerisinde web sitenizi açmanızı sağlar,  Amacımız, kısa süre içerisinde hazırlanıp yayın hayatına başlayan, yayın yaptığı sürece müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen, kişiselleştirilebilen, tek bir yerden yönetilebilen ve gerektiğinde konusunda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz bir sistem geliştirmek. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Otematik’i, nihayet amacımıza hizmet edebilecek seviyeye getirdik ve hizmetinize sunduk. AWS AYLIK WEB SİTE ile hiçbir kod ya da sistem bilgisi olmadan, birkaç adımda web sitenizi açıp yayın hayatına başlayabilirsiniz.

 

SADECE AYDA 30 TL ÖDEYEREK KURUMSAL PROFESYONEL SİTE SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.

SİTENİZE AYLIK ÖDEME YAPARSINIZ.

SİTENİZİN TEMASINI YÖNETİM PANELİNDEN TEK TUŞLA DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.

SİTENİZİN İÇERİĞİNİ RESİM-YAZI -VİDEO TEK TUŞLA EKLEME VE ÇIKARMA YAPABİLİRSİNİZ.

SİTENİZDE TASARIMINI İSTEDİĞİNİZ GİBİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.

SİTENİZDE 7/24 TEKNİK DESTEKLE KOD BİLGİSİ OLMADAN YÖNETEBİLİRSİNİZ.

SİTENİZİ 7 GÜNLÜK DENEME YAPABİLİR BEĞENMEZSENİZ SİLEBİLİRSİNİZ.

 

Tüm müşterilerimiz rahatça kullansın diye, kullanıcı dostu bir içerik yönetim sistemi oluşturduk. Bu içerik yönetim sistemi ile, sitenizin baştan aşağı tüm içeriklerine tamamen hakim olacak ve istediğiniz gibi yönetebileceksiniz.

Sistemi satın aldığınız andan itibaren sistem içerisinde bulunan onlarca site temasından bir tanesini seçip tek tıkla temanızı değiştirebilirsiniz. Sistemde bulunan temaların tamamı, mobil cihazlara uyum sağlayabilen ve “responsive” olarak tabir edilen teknoloji ile donatılmıştır. Temanızı tek tıkla değiştirin ve hedef kitlenizin karşısına yepyeni bir yüzle çıkın!

Standart ve Profesyonel paketlerimizde bulunan “Çoklu Dil Desteği” ise sitenize sınırsız dil ekleyebilme özgürlüğü sağlıyor. Sitenize yeni bir dil eklemek de sadece birkaç tık ile mümkün. İçeriklerinizi yeni dile göre tekrar gözden geçirmeniz gerekecek :).

Otematik ile, alan adınıza ait (isminiz@firmaadi.com şeklinde) mailler oluşturabilir ve bu mailleri yönetebilirsiniz. Otematik Mail Sistemi, güvenli, hızlı ve koruma altında bir mail deneyimi sunuyor. Gelen ve giden mailleri sürekli virüs ve spam taramasından geçirerek sizi doğabilecek zararlardan koruyor.

Tüm bunların yanı sıra AWS AYLIK WEB SİTE , 6 yıllık bilgi ve birikim ile oluşturulmuş bir platformdur. Konusunda uzman ekibimiz, size her türlü soru görüş ve öneri hakkında bilgi vermek için sabırsızlanıyor.

 Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, mutlu günler dileriz :)

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN BİLİLENDİRELİM..

Müşteri Danışma Hattımız
kredi kartları